Вернуться к обычному виду

Organizing committee

STRUCTURE

 

Organizing committee on preparation and carrying out the XIV interregional universal wholesale and retail fair "Kursk Korenskaya Fair — 2014»

 

 

Krivolapov

Alexander Nikolaevich

- Deputy Governor of Kursk region (chairman of the Organizing committee)

 

Grebenkova

Lyudmila Aleksandrovna

- Deputy Governor of Kursk region – Chairman of the Committee of internal policy of Administration of Kursk region (vice-chairman of the Organizing committee)

 

Dyomin

Alexander Petrovich

- Deputy Governor of Kursk region (vice-chairman of the Organizing committee)

 

Grebennikov

Victor Nikolaevich

- Chairman of the Committee of Administration of Kursk region on development of external relations (vice-chairman of the Organizing committee)

 

Bolotina

Svetlana Nikolaevna

- Deputy chief of the Department on work with agreements in implementation of interregional, international and foreign economic relations of the Committee of Administration of Kursk region on development of external relations (the secretary of the Organizing committee)

 

Albegonova

Elena Aleksandrovna

- The head of the Svobodinsky Village Council of Zolotukhinsky area of Kursk region (in coordination)

 

Babaskin

Gennady Vladimirovich

 

- Chief of road authority of Kursk region

Barishnikov

Victor Nikolaevich

- Director of the Department of ecological safety and environmental management of Kursk region

 

Belyaev

Yury Aleksandrovich

- Chairman of the Сommittee of food and processing industry and foodstuff of Kursk region

 

 

Boytsov

Vladimir Anatolyevich

 

- Managing affairs of Administration of Kursk region

 

Gnezdilov

Victor Vladimirovich

- Chairman of the Committee of management of property of Kursk region

 

Gorbachev

Ivan Vasilyevich

- Chairman of the Committee of agro-industrial complex of Kursk region

 

Gromakov

Evgeny Aleksandrovich

 

- Director of the Regional Budget Department of primary professional education "Professional school No. 26 of  K.K.Rokossovsky" (in coordination)

 

Derevyanchenko

Ivan Leonidovich

 

- Executive director of JSC “Konversiya-XXI» (in coordination)

 

Dyumin

Sergey Aleksandrovich

 

- Deputy governor of Kursk region

 

 

Zolotarev

Alexey Mikhaylovich

 

- Deputy governor of Kursk region

 

 

Zubkov

Vasily Nikolaevich

 

- Deputy Governor of Kursk region, Chairman of the Committee on implementation of authority in the field of civil defense, protection of the population and territories from emergency situations and fire safety of Kursk region

 

Kadadov

Sergey Aleksandrovich

- Chief of the Head department of Emercom of Russia in Kursk region (in coordination)

 

Kozhuhov

Victor Nikolaevich

- Head of the Zolotukhinsky area of Kursk region (in coordination)

 

Kolesnikov

Oleg Nikolaevich

- Head of the Department of Federal Migration Service in Kursk region (in coordination)

 

Krjukov

Nikolay Fedorovich

- Chairman of the Committee of the public, municipal service and personnel of Administration of Kursk region

 

Loktionov

Sergey Pavlovich

- Chairman of the board of KROF "Kursk Korennaya Pustyng", general director of JSC “Kurskaya Korenskaya Fair Trading House” (in coordination)

 

Malakhov

Sergey Nikolaevich

- Chairman of the Committee of work and employment of the population of Kursk region

 

Markovchin

Alexander Alekseevich

- Chairman of the Committee of physical culture and sport of Kursk region

 

Mitrofanov

Alexander Sergeyevich

- Director of Regional Budget Department "Exhibition center "Kursk Korenskaya Fair"

 

Nordstrem

Valentina Ivanovna

 

- Deputy governor of Kursk region

Potapov

Victor Petrovich

- Chief of Kursk regional department of the Ministry of Internal Affairs of Russia (in coordination)

 

Pukinsky

Alexander Valentinovich

- Director of the Department of information and communication technologies and safety of information of Kursk region

 

Puchkov

Vladimir Sergeyevich

- Chairman of the Committee of the consumer market, development of small entrepreneurship and licensing of Kursk region

 

Rudskoy

Valery Vyacheslavovich

- Chairman of the Committee of culture of Kursk region

 

Rizhikov

Vladimir Mikhaylovich

- The head of Kursk area of Kursk region (in coordination)

 

Sotnikov

Valentin Ivanovich

- Chairman of the Committee of economic providing of Administration of Kursk region

 

Strelkov

Anatoly Timofeyevich

 

- Deputy governor of Kursk region - Chairman of the committee of information and press of Kursk region

 

Tipikina

Yulia Aleksandrovna

- Chairman of the Committee of economics and development of Kursk region

 

Toyker

Vladimir Vasilyevich

- Chairman of the Committee of industry, transport and communication of Kursk region

 

Tyapochkin

Nikolay Mikhaylovich

- President of Kursk Chamber of Commerce and Industry (in coordination)

 

Filatov

Roman Viktorovich

- Chairman of the Committee of construction and architecture of Kursk region

 

Hudin

Alexander Nikolaevich

- Chairman of the Committee of education and science of Kursk region

 

Chebanov

Oleg Nikolaevich

 

- Archpriest, secretary of Kursk diocese of Russian Orthodox Church, vice rector of Kursk theological seminary (in coordination)

 

 

 

Chertova

Alla Albertovna

- Chairman of the Committee of affairs of youth and tourism of Kursk region

 

Shatalov

Sergey Vasilyevich

- Chairman of the Committee of housing and communal services and energy industry of Kursk region

 

Shikin

Vladimir Anatolyevich

- Deputy chief of police (on protection of public order) of Kursk regional department of the Ministry of Internal Affairs of Russia, police colonel (in coordination)

 

Shilo

Sergey Georgiyevich

- Head of the Department of protection, federal state supervision and regulation of use of fauna objects and the environment of their dwelling of Kursk region

Яндекс.Метрика